logo webowiec - praca dodatkowa

Praca dodatkowa we Wrocławiu.

Wiadomości o zatrudnieniu: czytaj dalej »
Google+
praca dodatkowa

GWARANTUJEMY STABILNY ZAROBEK we Wrocławiu.

dodatkowa praca
wprowadzanie danych
na stronach www
31 - 34 zł/h | szczegóły |
polskojęzyczny segment
kontrola i selekcja
materiałów wizualnych
33 - 36 zł/h | szczegóły |
przepisywanie tekstów
administrowanie grupy
na facebooku
30 - 33 zł/h | szczegóły |
praca dorywcza
wypełnianie ankiet
internetowych
32 - 35 zł/h | szczegóły |
praca od zaraz
pisanie postów
na forach i w blogach
33 - 36 zł/h | szczegóły |

Wrocław

Chcesz pozwolić sobie na dodatkowe wakacje? A może potrzebujesz pieniędzy na remont? Wejdź i skorzystaj praca dodatkowa we Wrocławiu czeka na ciebie. Skorzystaj z mnóstwa możliwości zarobku, nie zajmie ci ona dużo czasu a znacząco wesprze budżet domowy. Spędzasz wolny czas przed komputerem? Wykorzystaj to! Praca dodatkowa we Wrocławiu uwolni cię od zmartwień. Spędzając czas tak jak do tej pory jednocześnie będziesz zarabiał. Połącz przyjemne z pożytecznym. Wybierz coś dla siebie i zarabiaj.

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, otwartą i odpowiedzialną, ta praca jest dla Ciebie! Wykorzystaj swoją siłę perswazji i podziel się okazją na piękno z innymi. Bądź wizytówką naszej firmy i przyciągaj swoim blaskiem! Uwaga - nie musisz mieć średniego wykształcenia, my nauczymy Cię obsługi kasy fiskalnej w pierwszym dniu pracy dodatkowej we Wrocławiu! Najważniejsze, aby Twoja serdeczność i miła aparycja zachęciły klientów do zakupu naszych kosmetyków. Nie trzeba nic więcej - Twój uśmiech i dobra rada będą dla naszych klientów bezcenne! Twoim obowiązkiem będzie tylko pozyskiwanie nowych klientów i sprawianie, by ponownie sięgali po nasze kosmetyki. Nie czekaj dłużej, zgłoś się do nas już dziś! Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.

Każdy z nas poszukuje jakiegoś dodatkowego zajęcia we Wrocławiu, które nie zajmie nam dużo czasu ani nie będzie odciągać od najbliższych, ale pozwoli na dorobienie kilku groszy do domowego budżetu. niestety nikt z nas nie może powiedzieć że ma dość pieniędzy i starczają one na wszystko. Najczęściej jest tak że ledwo dajemy radę od pierwszego do pierwszego a o przyjemnościach dla duszy czy ciała możemy zapomnieć. Aby nasze życie nabrało jakiegoś sensu potrzebujemy jakiejś odskoczni od codzienności. Myślę że podjęcie się takiej pracy jako dodatkowe ziajecie jest nie głupim pomysłem. Pozwoli nam zająć się czymś nowym, zmusić nasz mózg do pracy, rozwijać się psychicznie a przy okazji pozwoli cieszyć się dodatkowymi dochodami.

zacznij zarabiać
zacznij zarabiać
szybki zarobek