logo webowiec - praca dodatkowa

Praca weekendowa!

Wiadomości o zatrudnieniu: czytaj dalej »
Google+
praca dodatkowa

GWARANTUJEMY STABILNY ZAROBEK. WYPŁATY CODZIENNIE.

dodatkowa praca
wprowadzanie danych
na stronach www
31 - 34 zł/h | szczegóły |
polskojęzyczny segment
kontrola i selekcja
materiałów wizualnych
33 - 36 zł/h | szczegóły |
przepisywanie tekstów
administrowanie grupy
na facebooku
30 - 33 zł/h | szczegóły |
praca dorywcza
wypełnianie ankiet
internetowych
32 - 35 zł/h | szczegóły |
praca od zaraz
pisanie postów
na forach i w blogach
33 - 36 zł/h | szczegóły |

Praca weekendowa w Polsce!

Oferujemy pracę weekendową w firmie o wieloletnich tradycjach. Czas pracy z możliwością dostosowania do własnych potrzeb. Nie oceniamy Cię za godziny jakie nam poświecisz, lecz wkład i zaangażowanie jakie nam zaoferujesz. My w zamian umożliwimy Ci szereg szkoleń, a co najważniejsze zapewnimy nienormowany czas pracy weekendowej. Po prostu zarabiasz wtedy kiedy masz możliwość. Praca w weekendy polega na zawieraniu w naszym imieniu umów z potencjalnymi klientami oraz sprzedaży naszych produktów w internecie. Oferujemy wysokie prowizje od każdej sprzedanej rzeczy.

Weekend Niedziela Sobota Weekendy Weekendowa
Warszawa Wrocław Gdańsk Lublin Szczecin
Praca za 35 zł/h Praca za 39 zł/h Praca za 42 zł/h Praca za 47 zł/h Praca za 49 zł/h
Poznań Trójmiasto Białystok Bydgoszcz ---


Wydarzeniem miesiąca możemy nazwać pracę weekendową, która okazała się dla większości osób sposobem na dodatkowe zarobienie pieniędzy. Okazało się, że oferta jaka została skierowana do większości osób była ofertą daną dla społeczności polskiej w Wielkiej Brytanii a nie u nas w Polsce, gdyż oferta pracy zawierała w sobie wynagrodzenie w funtach brytyjskich, a także i nazwa ulicy była po angielsku. Po tym incydencie okazało się, że ludzie w Polsce zaczęli nagminnie szukać tej ulicy wykupując cały nakład mapy miasta w którym ta oferta się ukazała. Cóż tak czasami bywa, że nazwy ulic nie pokrywają się z danym miastem.

Atrakcyjna praca weekendowa.

Bez wychodzenia z ciepłego domu zarobisz pieniążki na bieżące wydatki a może nie tylko. Może to być twój stały łatwy dostęp do pieniędzy. Zarób bez wychodzenia z domu. Zostań sam sobie szefem. Wszelkie informacje umieszczone są na naszej stronie. Przeczytaj dokładnie i sam zdecyduj. Możliwe, że trafiłeś w dziesiątkę, może to twoja szansa? Zarób z nami, całkiem łatwe pieniądze. Nie wierzysz?? Przekonaj się!

Natychmiastowy zarobek w weekendy do twojej pensji. Zacznij już teraz a po miesiącu przekonasz się jak bardzo twój budżet się poprawił. Nie czekaj zarejestruj się podejmij pracę i zarabiaj. To jest jedyna okazja żeby zacząć zarabiać w weekendy naprawdę godziwe pieniądze. Pomyśl, że nie będziesz musiał się martwić czy wystarczy ci pensji do końca miesiąca! Pracując w weekendy u nas nie masz takich problemów. Zacznij natychmiast!


zacznij zarabiać
zacznij zarabiać
szybki zarobek