Dodatkowa praca w Warszawie

Treść ogłoszenia

Działające od ponad 10 lat biuro nieruchomości z siedzibą w Warszawie zatrudni asystenta pośrednika nieruchomości.

Obowiązki: budowanie bazy ofert kontakty z klientami, prezentacje nieruchomości dyżur w biurze jeden dzień w tygodniu w godzinach popołudniowych Biuro oferuje: wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 50% uzyskanej sprzedaży część stałą wynagrodzenia niezależną od wypracowanej sprzedaży Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze nieruchomości.

Praca dla osob, ktore czas posiwecony na prace wybieraja same. Ty decydujesz w jakich godzinach pracujesz. Praca polega na sprawdzaniu poprawności tekstu, w przeslanych do Ciebie dokumentach. Wszytsko co potrzebujesz to komputer z programem Word. Atrakcyjne wynagrodzenie.

Proszę o przesłanie życiorysu ze zdjęciem.

Ogłoszenie

Warszawa – dorywczak albo webowiec?

Wśród wielu ogłoszeń pracy w polskich urzędach pracy najwięcej jest ciekawych ofert.
Każda z nich pochodzi od sprawdzonych i pewnych pracodawców, którzy z powodu braku pracowników nawiązują ciągłą współpracę z urzędami. Zapewniają oni wysokie wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny, który ma przykuć uwagę zainteresowanych osób. W czasach kryzysu, gdy trudno o pracę może to być doskonały sposób na pozyskanie stałego, pewnego wynagrodzenia. Czytaj dalej Warszawa – dorywczak albo webowiec?

Ogłoszenie

W warszawskim Urzędzie Pracy najwięcej jest ofert dodatkowych.

Jeżeli jesteś kierowcą pójdź. sprawdź i zacznij zarabiać. Przekonaj się, że często są to bardzo ciekawe i intratne oferty. Na przykład: za pracę z zamieszkaniem w rezydencji, można zarobić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Firmy nie szukają tylko zawodowych kierowców, z wieloletnim doświadczeniem. W urzędzie pracy często bywają nietypowe oferty pracy dodatkowej. Na przykład: kierowca dla pani dyrektor w dużej firmie, albo kierowca w prywatnym klubie dla VIP-ów. Czytaj dalej W warszawskim Urzędzie Pracy najwięcej jest ofert dodatkowych.

Ogłoszenie

Pracuj dodatkowo w miastach!

Tak! Od zaraz!

W Dąbrowie Tarnowskiej, w Kolnie, w Nisku, w Bochni, w Mielcu, w Kraśniku, w Chojnicach, w Zduńskiej Woli, w Pajęcznie,  w Stargardzie Szczecińskim, w Grudziądzu, w Żninie, w Wodzisławiu, w Czarnkowie, w Kościerzynie, w Gorlicach, w  Piasecznie, w Brzozowie, w Ropczycach, w Legnicy, w Wadowicach, w Turku, w Gryfinie, w Piotrkowie Trybunalskim, w Łodzi, w Jarosławiu, w  Pruszkowie, w Leżajsku, w Przemyślu, w Szczecinie, w Jaworznie, w Jaśle, w Legionowie, w Myślenicach, w Przysusze, w Chrzanowie, w  iemianowicach Śląskich, w Częstochowie.

Czytaj dalej Pracuj dodatkowo w miastach!

Ogłoszenie

Trójmiasto, Białystok, Szczecin.

Praca dodatkowa w Szczecinie  może dodać skrzydeł. Szukając pracy w Białymstoku, chodziłam i psioczyłam, że w tym chorym kraju nikt nie potrzebuje ludzi którzy chcą pracować. Kobieta – trudno, wykształcona – jeszcze gorzej, zdrowo po trzydziestce – Trójmiasto.
Nie szkodzi, poradzę sobie. Kto szuka, ten znajdzie.
Z perspektywy osoby pracującej rynek pracy wygląda zupełnie inaczej niż z perspektywy osoby poszukującej pracy dodatkowej. Każdy kto kiedyś szukał – wie.

Czytaj dalej Trójmiasto, Białystok, Szczecin.

Ogłoszenie

Nowatorska, uczciwa, nieskomplikowana praca.

Praca weekendowa jest doskonałym sposobem na uzyskanie dodatkowego źródła dochodów. Stała praca weekendowa, często nie w pełni satysfakcjonuje pod względem uzyskiwanych dochodów. Pomimo to, nie wiele osób decyduje się na jej zmianę. Jest to głównie spowodowane trudną sytuacją na rynku pracy weekendowej. Jednak analiza aktualnych ogłoszeń z ofertami pracy weekendowej pozwala stwierdzić, że silną alternatywą jest praca dodatkowa w Krakówie.

Czytaj dalej Nowatorska, uczciwa, nieskomplikowana praca.

Ogłoszenie

Rozwiązaniem jest podjęcie pracy weekendowej.

 

praca weekendowa

W poprzednim artykule poruszyliśmy temat bezrobocia. Dziś zamniemy się bardzo ważnym zagadnieniem jakim jest praca weekendowa.
W okresie letnim gdy wiekszość studentów szuka dodatkowego zającia by zarobić na wakacje.W prasie czy internecie ukazują się ogłoszenia jak szybko i bez wysiłku zarobić duże pieniądze. Często jednak okazuje się że oferty pracy są fikcyjne o osoby zachęcone łatwy zyskiem zostają oszukane. Czytaj dalej Rozwiązaniem jest podjęcie pracy weekendowej.

Ogłoszenie