lewe menu
praca dodatkowa
START | ZACZNIJ ZARABIAĆ   PRACA DODATKOWA DLA KAŻDEGO w Krakówie, KTO MA KOMPUTER I INTERNET
lewe menu

Kraków

Brakuje Ci pieniędzy lub chcesz dorobić na niezapomniane wakacje? My oferujemy Ci dodatkowa prace w Krakówie na magazynie M& S. Jest to lekka praca, a mało tego można zarobić naprawdę dozę pieniądze. Jeżeli uwielbiasz ubrania, buty, kosmetyki i nie możesz się bez nich obejść to ta praca jest Klasnić dla Ciebie. ! Twoim zadaniem będzie sortowanie, układnie, oraz przyjmowanie i pakowanie rzeczy np. pod zamówienia do sklepów i indywidualnych kilkuprocentowy składają zamówienia online. Oprócz tego mamy dla Ciebie ofertę w dziale obsługi klienta, gdzie Twoja praca będzie polegała na tym, by przyjmować i wysyłać zamówienia, oraz rozwiązywać problemy dotyczące błędów i uszkodzę rzeczy. Jedynym wymogiem jest obsługa komputera. Jeżeli czujesz że do praca dla Ciebie i nasza oferta jest godna uwagi zapraszamy na naszą stronę internetowa, by skontaktować się z naszym managerem.

Praca dodatkowa dla studentów w Krakówie i osób mających wolny czas w weekendy. Jeśli posiadasz dobrą dykcję i potrafisz bez problemu wysławiać się w języku angielskim, to jest praca dla ciebie. Wymagamy dyspozycyjności w piątki i soboty od godziny 8 do 16-ej. Praca polega na nawiązywaniu kontaktów z naszymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów. Praca jest wykonywana w klimatyzowanych pomieszczeniach, każdy ma swoje stanowisko pracy, dzięki czemu praca przebiega bez zakłóceń Po wcześniejszym szkoleniu, które jest etapem rekrutacji, można zacząć pracę. Firma przewiduje różne formy zatrudnienia w zależności od potrzeb. Dla najlepszych są wypłacane premie oraz inne granty rzeczowe. Mile są widziane osoby z doświadczeniem a nowych wyszkolimy od podstaw. Odpowiedni kandydat to osoba lubiąca kontakt z klientem, z predyspozycjami sprzedażowymi . Ważne jest dążenie do założonych celów oraz silna motywacja do powierzonych zadań. Czekamy na zgłoszenia w Krakówie.

Pracujesz a chętnie podjąłbyś pracę dodatkową? To jest coś dla Ciebie, praca dodatkowa w domu w Krakówie. Zarabiasz dzięki dostępowi do internetu, bez wychodzenia. Nie musisz rezygnować z dotychczasowej pracy. Zarobisz i będziesz mógł pozwolić sobie na realizację swoich marzeń i potrzeb. Z mojej strony udzielę wszelkich rad i wskazówek abyś szybko uzyskał rezultaty finansowe. Spróbuj nic nie tracisz a wiele możesz zyskać.

 przystąp do pracy