logo webowiec.pl
  Praca w Poznaniu
youtube webowiec.pl facebook webowiec.pl
praca dodatkowa

Poznań.

Chciałabym zaproponować Państwu dobrze płatną, pewną dodatkową pracę w Poznaniu. Można ją traktować jako jedyne źródło dochodu lub jako pracę do podreperowania budżetu domowego. Praca jest dla osób pełnoletnich- nie ma znaczenia płeć lub wiek. Jest to praca, która polega na oferowaniu bezpłatnych katalogów naszej firmy. Płacimy za każdy rozdany katalog- 8zł. Proszę sobie tylko wyobrazić ile katalogów dziennie można rozdać ludziom. Praca w Poznaniu jest na umowę zlecenie, wypłata wynagrodzenia raz na tydzień - bezpośrednio do ręki lub przelewem na podane konto. Satysfakcja finansowa gwarantowana. Zainteresowane osoby zapraszam do naszego biura, które mieści się w Poznaniu na ulicy Grunwaldzkej 182, Poznań 60-166., w godzinach od 7- 15 w dni robocze.

Oto niepowtarzalna oferta, dla osób poszukujących dodatkowego zajęcia w Poznaniu. Nie zastanawiaj się dłużej, praca dodatkowa Świdnica czeka na Ciebie. Skontaktuj się z nami, opowiemy Ci dokładne szczegóły. Nie pożałujesz kontaktu z Nami, a Twój budżet tylko na tym zyska. Najważniejsze dla Nas jest Twoje zaangażowanie i chęć podjęcia współpracy. Oferujemy Ci pewny dochód, nienormowany czas pracy, przyjemną atmosferę, a także oferujemy pełne pokierowanie i współprace. Będziesz mógł przeżyć chwile jakich do tej pory nie przeżyłeś łaś. Nie czekaj dłużej. Kontaktuj się z Nami już dziś. Polecam Ci to zajęcie ja, osoba która wchodząc w to nie była przekonana, a teraz tę decyzję uważam za najlepszą w swoim życiu.

Szukasz dodatkowych zarobków w Poznaniu? Masz dość odmawiania sobie każdej przyjemności? Chciałabyś spełnić swoje marzenia? Jeżeli choć raz powiedziałeś tak to znaczy, że jesteś osobą jakiej szukamy.
Jeśli jest coś, co Twoim zdaniem mogłoby udoskonalić codzienne życie każdego z nas - podziel się tym. Tak. Jedyne co musisz zrobić, to przesłać swoją propozycję, a my zapłacimy Ci za to pieniądze.