logo webowiec.pl
  Praca we Wrocławiu
youtube webowiec.pl facebook webowiec.pl
praca dodatkowa

Gdzie szukać pracy we Wrocławiu?

- Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia - Zielona Linia;
- Biuletyn Informacji Publicznej Służby Cywilnej;
- Biuletyny Informacji Publicznej instytucji publicznych (BIP);
- Ogłoszenia internetowe
- Centralna Baza Ofert Pracy - CBOP;
- Europejski Portal Mobilności Zawodowej - EURES;
- Strony internetowe urzędów pracy;
- Portale społecznościowe;
- Portale dla grup zawodowych, np.: lekarzy, pielęgniarek, opiekunek, inżynierów, nauczycieli;
- Portale dla branż, np. metalowej, morskiej, tworzyw sztucznych.
- Strony pracodawców;
- Strony firm rekrutujących: za pośrednictwem strony Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia; - Portale z ogłoszeniami o pracę;


Chcesz pozwolić sobie na wakacje? A może potrzebujesz pieniędzy na remont? Wejdź i skorzystaj praca dodatkowa we Wrocławiu czeka na ciebie. Skorzystaj z mnóstwa możliwości zarobku, nie zajmie ci ona dużo czasu a znacząco wesprze budżet domowy. Spędzasz wolny czas przed komputerem? Praca uwolni cię od zmartwień. Spędzając czas tak jak do tej pory jednocześnie będziesz zarabiał. Połącz przyjemne z pożytecznym. Wybierz coś dla siebie i zarabiaj.

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, otwartą i odpowiedzialną, ta praca jest dla Ciebie. Wykorzystaj swoją siłę perswazji i podziel się okazją na piękno z innymi. Bądź wizytówką naszej firmy i przyciągaj swoim blaskiem. Uwaga - nie musisz mieć średniego wykształcenia, my nauczymy Cię obsługi kasy fiskalnej w pierwszym dniu pracy dodatkowej. Najważniejsze, aby Twoja serdeczność i miła aparycja zachęciły klientów do zakupu naszych kosmetyków. Nie trzeba nic więcej - Twój uśmiech i dobra rada będą dla naszych klientów bezcenne. Twoim obowiązkiem będzie tylko pozyskiwanie nowych klientów i sprawianie, by ponownie sięgali po nasze kosmetyki. Nie czekaj dłużej, zgłoś się do nas już dziś! Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.

Każdy z nas poszukuje jakiegoś dodatkowego zajęcia, które nie zajmie nam dużo czasu ani nie będzie odciągać od najbliższych, ale pozwoli na dorobienie kilku groszy do domowego budżetu. niestety nikt z nas nie może powiedzieć że ma dość pieniędzy i starczają one na wszystko. Najczęściej jest tak że ledwo dajemy radę od pierwszego do pierwszego a o przyjemnościach dla duszy czy ciała możemy zapomnieć. Aby nasze życie nabrało jakiegoś sensu potrzebujemy jakiejś odskoczni od codzienności. Myślę że podjęcie się takiej pracy jako dodatkowe ziajecie jest nie głupim pomysłem. Pozwoli nam zająć się czymś nowym, zmusić nasz mózg do pracy, rozwijać się psychicznie a przy okazji pozwoli cieszyć się dodatkowymi dochodami.

Opinie o pracy we Wrocławiu

Julia Lewandowska / Karłowice
Napięty grafik zajęć sprawia, iż każdy stara się znaleźć coś nie na stałe, lecz na pewien okres. Większość uczących się taki sposób zarobkowania argumentuje potrzebą odpowiedniego zagospodarowania swojego czasu. Ciężko pogodzić pracę z nauką, a gdzie tu jeszcze znaleźć miejsce na spotkania ze znajomymi? Dlatego coraz częściej można zauważyć młodzież koszącą trawniki, wyprowadzającą psa na spacer, czy opiekującą się dziećmi. Chęć zarobkowania sprawia, że dzisiaj pracujesz jako opiekun, a jutro wyprowadzasz pupila sąsiadki na spacer. Wydawać by się to mogło śmieszne, ale jakże skuteczne. Warto chwilę się nad tym zastanowić i pomyśleć. Czy nie chciałbyś pracować parę dni, zarobić i mieć czas dla siebie nie martwiąc się o pieniądze? Spróbuj, a przekonasz się. Także dorośli chętnie dorabiają do swojej pensji, udzielanie korepetycji staje się coraz bardziej powszechnym zjawiskiem jeśli chodzi o nauczycieli. Praca dodatkowa we Wrocławiu to idealny sposób zarabiania pieniędzy, bogacić się można na wiele sposobów, nawet przez Internet, potrzeba tylko trochę zaangażowania i chęci.

Natalia Szymańska / Gajowice
Przede wszystkim wyznaczyć sobie ten cel, związany ze znalezieniem pracy dodatkowej. Rytm codziennych zajęć podporządkować priorytetom, które doprowadzą nas do upragnionego celu. Należy skorzystać z dobrodziejstw, które dała nam sama natura, uruchomić pokłady wyobraźni, odrzucić schematyczne myśli, zdjąć tzw. klapki z oczu. Być kreatywnym, niepowtarzalnym, nietuzinkowym. Szukać w internecie, w prasie, wśród znajomych. Wejść do zakładu pracy we Wrocławiu, który znajduje się blisko i zobaczyć, że tam czeka na nas, nasza upragniona praca. Pomoże nam ona, podnieść komfort życia. Zarobione pieniądze, będziemy mogli zainwestować, skonsumować lub podarować.

Małgorzata Wysocka / Grabiszyn-Grabiszynek
Wielu daje się na to nabrać, jako że nie brakuje ludzi odczuwających niedostatki w swoim budżecie. Żerują na tym różni spryciarze Internetowi, żeby nie powiedzieć wyłudzacze. Jak wiadomo, trudno jest błysnąć pomysłową, niebanalną inicjatywą tak aby przykuła uwagę coraz bardziej wybrednego serwera internetowego. Tak więc powstają witryny internetowe wabiące dużymi zarobkami, licząc na to, że z pośród tysięcy chętnych wyłowią kilkadziesiąt prawdziwych talentów, na których będzie można zarobić krocie. Miejmy nadzieję, że ta oferta nie należy do takich i będzie to praca dodatkowa z godziwym wynagrodzeniem a nie kolejny przekręt polegającym na konieczności wykonania np. wielu kliknięć za które właściciel witryny pobierze pieniądze od zleceniodawcy.

Krzysztof Adamski / Kuźniki
Myślisz, że to kolejny serwis naciągający uczciwych ludzi, nie raz dałeś się już nabrać i nie masz ochoty znowu ryzykować? Szkoda, tracisz właśnie wspaniałą okazję na łatwy i szybki zarobek w dodatku pracując tylko dorywczo. Nie musisz od razu się angażować wystarczy, że wejdziesz i sprawdzisz, to nic nie kosztuje. Nic nie stracisz, za to możesz zyskać łatwą i dobrze płatną pracę we Wrocławiu. Nie musisz rezygnować z dotychczasowych zajęć, ponieważ sam decydujesz ile chcesz poświęcić czasu na pracę. Twoje zarobki zależą tylko od Ciebie, masz pełną kontrolę i sam o wszystkim decydujesz.

Bartek Zając / Leśnica
Z pracą we Wrocławiu pierwszy raz spotkałam się w wakacje w 2016 roku, kiedy skończyłam szkołę średnią i postanowiła zapisać się na studia. nie miała pieniędzy by zapłacić za wpisowe 400 złotych i 370 złotych miesięczna rata. nie chciała prosić rodziców o pomoc, bo w domu nigdy się nie przelewało a z znalezieniem pracy we Wrocławiu nie jest tak łatwo jakby się mogło wydawać, przedewszystkim, że mieszkałam w małej miejscowości, gdzie z dojazdem do miasta jest duży problem dla osoby bez prawo jazdy i samochodu. byłam już załamana, że przez brak pracy i pieniędzy nie będę mogła zrealizować moich planów związanych ze studiami.

Filip Krajewski / Oporów
Mimo nieznacznemu zmniejszeniu się bezrobocia w Polsce, nadal mamy do czynienie z emigracją polaków do innych krajów europejskich. A co za tym idzie-podejmujemy się pracy dorywczej w kilku placówkach, pracujemy od rana do wieczora aby godnie przetrwać poza granicami naszego kraju a gdy szczęście dopisze, uzbierane oszczędności inwestujemy w Polsce. Wielu emigrantów dorabia się w europie głównie na pracy, niewielki procent otrzymuje stałe zatrudnienie na satysfakcjonującym ich stanowisku. Jednakże nie tylko poza granicami naszego kraju praca jest tak popularna. Wielu z nas zapewne nie raz w życiu próbowało sił w dorywczym zajęciu, jak na przykład: opieka nad dzićmi, kelnerowanie, pilotowanie wycieczek, opieka na obozach, itp. W niezauważalnie szybkim tępie dnia codziennego, wielu polaków jest w stanie przepracować 1/2 doby, z czego 8 godzin to stała posada a reszta to praca dodatkowa we Wrocławiu. Taki sposób zarabiania pieniędzy daje niektórym osobom możliwość życia na godnym poziomie jak również, w nielicznych przypadkach, praca powoduje znaczny wzrost środków finansowych u danej osoby. Jednak w tej gonitwie za pracą we Wrocławiu - za pieniądzem, pamiętajmy o odrobinie czasu wolnego który w dzisiejszych czasach jest tak cenny.

Wiktoria Wiśniewska
Praca dorywcza czyli dodatkowa, tymczasowa, mniej ważna od tej etatowej, często ambitniejszej, ciepłej psadki, dającej małą stabilizacje i niestety małe pieniądze. W obliczu wysokości urzędniczej pensji bardzo porządana przez wielu zawstydzonych tym faktem. Wykształcony urzędnik administracji państwowej po godzinach zrzuca urzędowy mundurek i szuka okazji by dorobić. Cżłowieku-urzędniku jeśli zobaczysz raz w miesiącu tysiac trzysta złotych to nie zastanawiaj sie, nie zachodź w głowę co robić by starczyło do końca miesiąca, wchodź na neta, wertuj prase i szukaj aż znajdziesz ratunek w postaci pracy po szesnastej i weekendy. Najtrudniej zmotywować sie do działania i przbić się przez stereotyp urzędnika-inteligęnta nie imającego sie prac uwłaczających jego inteligenckimu jestestwu. Pamiętaj że ten sterotyp tkwi przedewszystkim w twojej głowie a taki kierunek myślenia znacznie ogranicza twoje możliwości finansowae. Faktycznie dziwią sie ludziska gdy widzą w pabie za barem urzędasa z Urzedu Skarbowego nalewającego piwo do kufli. Takie nie wypowiedziane i nigdzie nie napisane staromodne przekonanie zupełnie nie podążające za rzeczywistością w której żyjemy pokutuje tylko i wyłącznie w naszej świadomości a więc należy tą świadomosc zobaczyć, dostrzec a potem spróbować ją zamienić na bardziej elastyczną, rozciągliwą, poprostu należy ją wzbogacac o nowe doświadczenia. Zarabianie pieniędzy po przez podejmowanie pracy we Wrocławiu daje poczucie jeszcze większej stabilizcji i wolności. Oczywistym faktem jest iż dodatkowe pieniądze mogą znacznie podreperować nasz domowy budżet a w razie redukcji etatów, może się zdażyć naszej ciepłej posadki, w naszym Urzędzie Państwowym niedaleko domu, możemy pracować: nalewając piwo, prasując, gotując, szyjąc, sprzatając, doradzając, . Zdarza się że praca może stać sie jedynym sposobem na zarabianie pieniędzy, więc jesli ją masz doceniaj tak samo jak prace stałą na etacie:)Wojciech Polak
Jeśli nie zadowala Cię płaca, jaką otrzymujesz w miejscu pracy, warto rozejrzeć się za dodatkowym zajęciem, które zasili Twój domowy budżet. Tak się składa, że obecnie możemy o wiele łatwiej, aniżeli to było dziesięć czy dwadzieścia lat temu, znaleźć satysfakcjonującą, a nawet dobrze płatną pracę . Spowodowane jest to m.in. rozwojem internetu oraz łatwiejszym do niego dostępem. W sieci istnieje mnóstwo różnych ogłoszeń o możliwościach dodatkowej lub też stałej pracy przez internet. Zazwyczaj wystarczy komputer z dostępem do internetowego łącza i oczywiście umiejętność serwowania w sieci, by móc rozpocząć swoją dodatkową działalność, która z pewnością przyniesie wymierne korzyści finansowe. W ferworze poszukiwań takiej pracy, nie zapominajmy jednak, że podobnie jak w każdym innym miejscu, tak i w necie, zdarzają się oszuści. Dlatego należy najpierw uważnie przeczytać warunki współpracy, sprawdzić wiarygodność pracodawcy, zapoznać się z opiniami na jego temat, a dopiero wówczas, gdy nic nie budzi naszych zastrzeżeń, zacząć wybraną pracę.

Wiktoria Szymczak / Pracze Odrzańskie
Dość wysokie bezrobocie w Polsce, połączone z wahaniami koniunktury, sprawiają, że pracodawcy częściej sięgają po taką formę zatrudnienia, która pozwala im na redukowanie zatrudnienia w zależności od potrzeb i sytuacji rynkowej. Podsumowując praca to obecnie bardzo popularna forma zatrudnienia. Ofert pracy będących odzwierciedleniem pracy jest wiele, jeżeli nie chcesz pracować na pełny etat, wolisz elastyczny grafik pracy, luźne warunki, dużo wolnego czasu a przy okazji możesz dorobić koniecznie poszerz wiedzę w zakresie zagadnienia.

Szymon Kowalski / Osiedle Powstańców Śląskich
Zawsze możesz wykroić czas, który możesz przeznaczyć na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Zarabianie pieniędzy to często temat zabierający sen z powiek wielu ludziom. Nie ważne czy jesteś młody, czy masz już za sobą pewne doświadczenie życiowe. Bez względu na to czy masz już stałe zarobki, czy dopiero szukasz pracy we Wrocławiu - odświeżanie zawartości portfela jest miłe dla oka i dla dobrego samopoczucia. Każdy grosz w dzisiejszym skomplikowanym i ciekawym świecie się liczy. Każdy ma swoje potrzeby, które musi zaspokoić ale ma też i potrzeby, które chciałby zaspokoić - swoje choćby małe pragnienia.