logo webowiec.pl
youtube webowiec.pl facebook webowiec.pl
praca dodatkowa

  O panelu (Beta)

Niniejszy trening przeznaczony jest dla osób potrzebujących dodatkowego zarobku, a zarazem nieposiadających jakiejkolwiek specjalnej wiedzy informatycznej. Jest on łatwy do zrozumienia i opanowania. W celu sprawdzenia swoich początkowych umiejętności zalecamy najpierw wykonanie bezpłatnego testu przydatności zawodowej, oceniającego stopień Twojej gotowości do podjęcia wykonania zleceń.

Korzystając z naszego panelu będziesz mógł zarabiać w tej dziedzinie zdalnej pracy internetowej, która najbardziej będzie Ci pasowała.
Głównym celem panelu jest pomóc Ci w osiągnięciu stałego dochodu dodatkowego poprzez wykonywanie zleceń na nieskomplikowane prace internetowe.

Trening, który Ci proponujemy, nie zawiera zbędnych, niepotrzebnych Ci informacji, reklam oraz rozpraszających Twoją uwagę odnośników. Wszystkie materiały naszego panelu opracowane są dla szerokiego grona zwykłych użytkowników internetu nieposiadających jakiegokolwiek specjalnego przygotowania.

Jak zarobić niemiecką albo holenderską stawkę minimalną 9-11 euro na godzinę brutto, posługując się językiem polskim?
Codziennie tysiące średnich i małych serwisów internetowych w Europie Zachodniej zlecą setki drobnych zleceń online w języku polskim. Minimalna stawka godzinowa dla polskojęzycznego segmentu, na przykład w Niemczech, jest powiązana ze średnim współczynnikiem 0.7 – 0.9 do minimalnej stawki godzinowej i wynosi 28-30 złotych na godzinę netto.
Statystyka: 130-150 tys. www stron w Niemczech mają wersje w języku polskim (prawie 6%)
Ilość nowych zleceń online w języku polskim:
w Europie Zachodniej – 250-300 / Dzień
w tym w Niemczech – 90-130 / Dzień

Źródła zleceń: Zlecenia online w języku polskim od zleceniodawców z Europy Zachodniej.
Z treningiem możesz pracować za dużo wyższe stawki niż w Polsce.
Trening zdalnej pracy przez internet pozwoli Ci uzyskać dochód z wykonywania zleceń w różnych dziedzinach pracy internetowej. Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu. Unikalność naszego panelu polega na tym, że udostępniamy Ci specjalnie opracowany pakiet treningowy, który możesz łatwo ściągnąć na swój komputer i dalej korzystać z niego całkowicie samodzielnie, opanowując zawarte w nim materiały i programy.

jak łatwo jest zarabiać pieniądze - praca dorywcza
kilka godzin tygodniowo