Zatrudnienie – 7000 złotych na weekendy.

Weekend – określenie okresu trwającego od piątkowego popołudnia do niedzieli włącznie i wolnego od pracy.
W Poznaniu.
Oferujemy ci ciekawą pracę weekendową w Wielkopolsce. Piękna kraina stwarza wiele szans dla chętnych i pracowitych. U nas każdy znajdzie dla siebie ciekawe i inspirujące zajęcie. Nie musisz wychodzić z domu, aby zasilić swoje konto bankowe. Nasze wymagania to: pracowitość, rzetelność, pomysłowość, fantazja i optymizm. Zapisz się do naszego programu za darmo. Praca weekendowa w Poznaniu to program, oferujący pracę po godzinach, przy komputerze, w zakresie wielu dziedzin. Twoje zadanie polegać będzie na wyszukiwaniu towarów produkowanych w Poznaniu i zamieszczaniu informacji o nich w odpowiednio przygotowanym programie. Wystarczą podstawowe umiejętności pracy na weekendy, aby podołać naszym wymaganiom. Możesz zarobić od 100 do 3000 złotych miesięcznie. Jeśli będziesz aktywny otrzymasz dodatkowo premię niespodziankę. Zadania dla ciebie dostosujemy do twoich umiejętności i możliwości. Zarobione pieniądze otrzymasz na internetowe konto bankowe. Aby rozpocząć współpracę z nami, wypełnij dokładnie poniższą ankietę i czekaj na odpowiedź. W razie wątpliwości i pytań wyślij e-mail na nasz adres lub skontaktuj się telefonicznie. Nie stój, nie marudź, nie czekaj. Weź sprawy w soje ręce! Z nami zrealizujesz swoje marzenia.
W Warszawie.
Weekendowa praca w Warszawie. Jeżeli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu wejdź koniecznie na link podany niżej. Przedstaw nam argumenty dlaczego chcesz pracować właśnie dla nas i gotowe! Otrzymasz link aktywacyjny, klikasz i zaczynasz zarabiać. Prosty sposób na dodatkowe pieniądze.
Mam do zaoferowania ciekawą, łatwą, nie wymagającą nakładów finansowych pracę weekendową w Piasecznie. Praca na weekendy jest legalna. Pracę mogą wykonywać ludzie młodzi,w średnim wieku jak i emeryci, krótko powiedziawszy Ci którzy posiadają odrobinę czasu wolnego i chęć dorobienia przyzwoitych pieniędzy dzięki swojemu zaangażowaniu.
W Krakowie.
Z pewnością nieraz spotkaliśmy się z ofertami pracy na weekendy, które obiecywały duże pieniądze w zamian za mały nakład pracy. Internet jest miejscem, gdzie powstaje coraz to więcej sposobów na zarabianie pieniędzy w domu. W pracy na weekendy przez Internet nie jest ważne to ile mamy lat, jakie wykształcenie oraz płeć. Zawsze możesz znaleźć pracę dla siebie. W tej pracy w Krakowie liczy się tylko efekt.
W Gdyni.
Wyślij do naszej firmy Swoje Cv a nie pożałujesz . Jeżeli twoim sposobem na pieniądze ma być interesujące wręcz wyimaginowane zajęcie .To gratulujemy Tobie że natrafiłeś na nasze ogłoszenie.Tylko teraz możesz rozwinąć swoje skrzydła. Dzięki weekendowej pracy w Gdyni Twoje szanse na dalszy rozwój mogą się zwiększyć o 100 % . Wystarczy Twoja wyobrażnia , ponieważ praca ta polega na wdrażaniu innowacyjnych koncepcji na przedmioty codziennego użytku . W ten sposób aby poprawiło ta standard ich używania lub wizualnego wyglądu. Czysta przyjemność po całym dniu pracy , wystarczy spróbować swych sił . Prosimy swoje kandydatury zgłaszać telefonicznie pod numerem telefonu 609724567 a nasi pracownicy pokierują państwa w dalszych działaniach.
We Wroclawiu.
Praca weekendowa polega na roznoszeniu ulotek różnych firm, jest na terenie Zamościa.Roznoszenie ulotek odbywa się w dni powszednie według własne harmonogramu dnia jaki sobie zaplanujesz. Oferujemy pracę w Wroclawiu właśnie dla was młodych ludzi chcących podreperować swoje kieszonkowe. Nasza oferta jest skierowana do osób które ukończyły 18 rok życia i mają w ciągu dnia wole 4 godziny aby roznosić nasze ulotki na terenie miasta . Każda z osób która będzie chciała z nami podjąć współpracę zostanie przydzielona
do swoje rewiru miasta.Oferujemy za roznoszenie ulotek 6 zł/h jak i również premie za dużą liczbę rozniesionych ulotek.Poszukujemy również osób z własnym samochodem oraz która posiada prawo jazdy kat.B do rozwożenia pizzy na terenie miasta dla osoby spełniające to kryterium oferujemy stałe zatrudnienie w stabilnej firmie . Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mail pizzaaa@wp.pl lub bezpośrednio w nasz pizzerni na rynku wszystkie chętne osoby zapraszamy na rozmowe. Tak więc kochani pamiętajcie ilość miejsc jest ograniczona tak więc kto pierwszy ten lepszy.
Jeśli mieszkasz w Wroclawiu lub w okolicy, szukasz weekendowej pracy, nowych wyzwań zawodowych, nie możesz przejść obojętnie obok poniższego ogłoszenia. Twoje zaangażowanie i sumienność mogą szybko zostać nagrodzone. Jedyne, co musisz teraz zrobić, to zgłosić swoją chęć współpracy.
W Łodzi.
Z przyjemnością powiadamiamy państwa ze trwa proces rekrutacyjny na stanowisko przedstawiciela handlowego.Jesteśmy na rynku juz czterdzieści lat, mamy stabilną pozycje na rynku i wiele oddziałów w Łodzi w związku z tym poszukujemy osób które chca podjąc pracę weekendową na terenie województwa pomorskiego. Oferujemy stabilne zatrudnienie w Łodzi w oparciu umowe o pracę, służbowy samochod, telefon oraz laptop. U nas sam decydujesz o tym ile godzin spedzisz w pracy nam zależy na realizacji planów sprzedażowych. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie od 2.000 do 10.000 zł,naszych pracowników wysyłamy na szkolenia ponieważ zależy nam na podnoszeniu kwalifikacji naszego zespołu. Oczekujemy zaangażowania,uczciwości,prawa jazdy kat B oraz znajomości dowolnego języka obcego. Od kandydatów oczekujemy wysokiej kultury osobistej oraz błyskotliwości. Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku będzie atutem aczkolwiek nie jest warunkiem bezwzględnym. Jeżeli chcesz zacząc zarabiac naprawde duże pieniądze dołącz do nas.