logo webowiec.pl
youtube webowiec.pl facebook webowiec.pl
praca dodatkowa

Zlecenia dot. kontroli i selekcji materiałów wizualnych.

Zlecenia takiego rodzaju polegają głównie na przeglądaniu na stronach zleceniodawców materiałów wizualnych ładowanych tam przez użytkowników owych serwisów. Każde foto bądź wideo powinno zostać skontrolowane (poddane moderacji) pod względem jego zgodności z prawem, regulaminem konkretnego serwisu oraz poleceniami zleceniodawcy. Moderacji dokonuje się na serwerach zleceniodawców w trybie online - praca w internecie. Tego rodzaju prac nie mogą wykonywać osoby w wieku poniżej lat 18-tu.

Pracując w internecie oszczędzasz czas pieniądze.

Praca przez sieć może być dodatkowym źródłem zarobków, a nawet podstawowym. Praca w internecie nie zabiera strasznie dużo czasu. Do nowoczesnych form chałupnictwa potrzebna jest średnia znajomość komputera co w dzisiejszych czasach nie jest już przeszkodą. Jeśli jesteś osobą zdyscyplinowaną z pewnością dobrze zrobisz znajdując dodatkową pracę w internecie lub nawet usamodzielnisz się finansowo.
Tak, wiem pewnie mnie wyśmiejecie - w końcu co to za beznadziejny sposób na zarabianie pieniędzy! Dlatego też najpierw powiem Wam jak to się wszystko zaczęło. Posłuchajcie. Przeszukuję oferty pracy, a tam ciągle tylko: przedstawiciel handlowy, doradca personalny, doradca ds. obsługi klienta, telemarketer, a ostatnio nawet, z wstawką obcojęzyczną, sales representative. Oto określenia o jakie zwykły zjadacz chleba "potyka" się nieustannie szukając dla siebie miejsca na polskim rynku pracy. Zapytacie: I niby praca w Internecie jest lepsza? A ja zapytam: a jaka jest alternatywa? Ukończone dwa kierunki i szkoleń niezliczona liczba versus ogrom ogłoszeń, w których prezentowane są niebotyczne wymagania pracodawców?! A jeśli już się uda to zostajemy wynagrodzeni umową o dzieło lub też zlecenie w pakiecie ze zwiększona liczbą godzin i nierealnymi wymaganiami szefa. I tak oto złudzenia odnośnie świetlanej przyszłości zostają rozbite w drobny mak. Czy rzeczywiście? Nie! Pozostaje jeszcze ostatnia deska ratunku dla ludzi pragnących mieć wpływ na własną przyszłość - praca w Internecie. Przyjdźcie, zobaczcie i zdobądźcie na gazetapraca! A być może innej pracy nie będziecie sobie już w stanie wyobrazić?

 przystąp do pracy zarobki na selekcji materiałów wizualnych youtube przeszukuję oferty pracy